TYRMYn jäsen- ja seuraajakysely sekä jäsenen kysely

TYRMYn kysely

Nyt on mitä mainioin tilaisuus päästä vaikuttamaan yhdistyksen toimintaan ihan kotisohvalta tai muusta vapaavalintaisesta sijainnista. TYRMYn jäsen- ja seuraajakysely (ei siis katso jäsenyyttä) on tällä viestillä avattu ja vastausaikaa on koko joulukuu. Vastaaminen on anonyymiä ja vastaukset menevät ensi vuoden hallitukselle läpikäytäväksi toiminnan kehittämistä varten. Lomake on mukavan lyhyt ja kaikkiin kysymyksiin ei tarvitse vastata jos ei siltä tunnu, mutta toki se on suositeltavaa.

Kannattaa vastata saman tien, niin ei sitten unohdu myöhemmin. Kauaahan tuo ei vie eikä muutenkaan paljoa vaadi, mutta siitä on paljon apua yhdistykselle! Kiitoksia jo etukäteen.

TYRMYn kyselylomake.

Tepon kysely

Yhdistyksen jäsen Teppo Reinikainen tekee kandidaatin tutkielmansa yhteydessä kyselyn tyrmyläisille. Käykää vastaamassa myös siihen, aikaa niin ikään joulukuu.

Tepon kysely.

« Takaisin